De Ligt wodzi kluby za nosy? “Dwóm powiedział, że są jedyne”
05.06.2019

Frenkie de Jong, Matthijs de Ligt – dwie amsterdamskie perełki, o których już od miesięcy było wiadomo, że to ich ostatni sezon w Ajaksie. O ile starszy z zawodników dość wcześnie wyjaśnił swoją przyszłość i dogadał się z Barceloną, o tyle drugi wciąż analizuje wszystkie opcje.

Zarejestruj się z kodem FNVIP i graj BEZ PODATKU!

Manchester City? Barcelona? A może Manchester United? Co chwilę słyszymy o zwrocie akcji i przybliżeniu się Holendra do któregoś z tych klubów. A przecież w międzyczasie pojawił się temat choćby Juventusu. Matthijs de Ligt wraz z Mino Raiolą grają o jak największe pieniądze i powoli robi się to coraz bardziej niesmaczne.

Raphael Honigstein, znany niemiecki dziennikarz, poinformował za pośrednictwem swojego Twittera, że przedstawiciele zawodnika powiedzieli dwóm klubom, że ich klient chce grać właśnie u nich. Nieczyste gierki polegające na negocjacjach typu: “On naprawdę chce do was, ale tamci dają więcej”?

Nie da się ukryć, że Mino Raiola i jego walka o prowizje są z roku na rok coraz bardziej irytujące. Walka o jak najlepsze warunki dla swojego klienta to coś dobrego, jednak trzeba wiedzieć, gdzie znajduje się sufit i kiedy wypadałoby się zatrzymać. Jak myślicie, który klub ostatecznie wybierze de Ligt? Wygrają pieniądze, czy może chęć dalszej gry z de Jongiem?

Zarejestruj się z kodem FNVIP i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO