“Myślę, że nikt tego nie wie” – przyszłość Griezmanna jedną, wielką niewiadomą?
07.06.2019

W dość sensacyjnych okolicznościach Antoine Griezmann ogłosił, iż w następnym sezonie nie będzie występować w barwach Atletico. Po komunikacie Francuza wydawało się, że kwestia nowego klubu rozwiąże się w ciągu kilku dni. Sprawa rozwiązania przyszłości piłkarza się przedłuża. Trudno nawet założyć, by w najbliższym czasie nastąpił jakiś przełom. 

Antoine Griezmann zanotował kolejny przyzwoity sezon w Madrycie. Zawodnik strzelił 21 bramek oraz zanotował 10 asyst w 48 meczach. 28-latek postanowił zmienić coś w swojej karierze. Francuz w specjalnym materiale wideo ogłosił, że przeniesie się do innego zespołu. Na samym starcie głównym faworytem do zakontraktowania piłkarza była Barcelona. Z dnia na dzień, pozycja “Dumy Katalonii” odnośnie sprowadzenia gracza jest coraz słabsza.

Jak wyznał prezydent Atletico, Enrique Cerezo, nikt z otoczenia Barcelony nie kontaktował się z nim w sprawie Griezmanna – Antoine spędził tutaj pięć lat i wykonał kawał dobrej roboty. Mamy z nim bardzo dobre relacje. Mam nadzieję, że gdziekolwiek nie pójdzie, będzie traktowany tak samo, jak u nas. Nie mam pojęcia do którego dołączy zespołu. Nic nie powiedział. Myślę, że nikt tego nie wie. Z otoczenia Barcelony nikt się ze mną nie kontaktował. 

Bardzo możliwym kierunkiem wydaje się także Premier League. Antoine Griezmann od lat jest łączony z przenosinami do Manchesteru United. Biorąc jednak pod uwagę sympatię mediów do przymierzania wielu piłkarzy z angielskim klubem, takie doniesienia trzeba brać ze sporym dystansem.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO