Manchester United ustalił swój kolejny cel. Pierwsza oferta za prawego obrońcę!
09.06.2019

Kilka dni temu, Manchester United ogłosił transfer Daniela Jamesa. Walijczyk był pierwszym wzmocnieniem głównego zespołu “Czerwonych Diabłów”. Mając na uwadze fakt, jakie plany są na Old Trafford, na tej transakcji ruchy ekipy Solskjaera z pewnością się nie skończą. Klub przymierza się już do kolejnych transferów. Tym razem, poprzeczkę zawieszono znacznie wyżej. 

Niejednokrotnie w trakcie sezonu 2018/2019, Manchester United miał problemy w defensywie. Patrząc na linię obrony “Czerwonych Diabłów”, szybko można stwierdzić, iż zespół potrzebuje w tych sektorach prawdziwych wzmocnień. Jednym z celów zarządu jest prawy obrońca. Zarząd ma już upatrzonego konkretnego kandydata.

Jak informuje Kaveh Solhekol ze Sky Sports, Manchester złożył ofertę za Aarona Wan Bissakę z Crystal Palace. Anglik jest jednym z zawodników, którzy podczas ostatniej kampanii zaimponowali swoją grą praktycznie każdemu ekspertowi na Wyspach. Z potencjału piłkarza zdają sobie sprawę przedstawiciele “Orłów”. Klub nie zamierza sprzedawać gracza, który ma jeszcze ważny kontrakt przez trzy lata.

Dziennikarz informujący o ofercie “Czerwonych Diabłów” zaznaczył jednak, że propozycja wielokrotnego mistrza Anglii jest bardzo poważna. Być może ogromne pieniądze wyłożone za prawego obrońcę przekonają zarząd Crystal Palace.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO