Masz babo placek. Dyrektor Atletico zdradził przyszły klub Griezmanna!
13.06.2019

Powiedzieć, że Antoine Griezmann lubi być w centrum uwagi, to jak powiedzieć nic. Francuski piłkarz tuż przed mistrzostwami światami zrobił niemałe zamieszanie odnośnie swojej przyszłości. W tym roku jest podobnie. Piłkarz potwierdził, że opuści Atletico, jednakże przez dłuższy czas nikt nie wiedział, gdzie wyląduje 28-latek. Całą “tajemnicę” zdradził dyrektor generalny Atletico, Miguel Angel Gil Marin.

Trudno powiedzieć, by postawa zawodnika od jakiegoś roku podobała się kibiców. Ludzie są zwyczajnie zmęczeni historią pt. “Co dalej z Griezmannem”. Można odnieść wrażenie, że sam Francuz uważa, iż jego zachowanie pozytywnie wpływa na wizerunek. Antoine nie zmienił nawet na chwilę swojego stylu.

Wielka saga związana z napastnikiem powoli dobiega końca. Od kilku tygodniu media spekulują na temat nowego zespołu piłkarza. Głównym faworytem przez dłuższy czas była Barcelona. Pojawił się jednak moment, gdy “Dumę Katalonii” coraz rzadziej wymieniano w kontekście lidera wyścigu. Do gry włączono takie ekipy jak Manchester United czy Paris Saint-Germain.

Całą “zabawę” zepsuł Miguel Angeil Gil Marin, dyrektor generalny Atletico. Oznajmił on bowiem w wywiadzie, iż nowy klub zawodnika jest znany od dawna oraz jednocześnie podał nazwę drużyny – “Jestem przekonany, gdzie będzie występować Antoine w następnym sezonie. Wiemy o tym od marca. To będzie Barcelona.” 

Trzeba zatem czekać na oficjalne potwierdzenie przenosin 28-latka. Miejmy nadzieję, że żaden wielki zwrot akcji już nie nastąpi…

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO