Problemy Chelsea na bokach obrony. Z klubu odejdzie aż dwóch defensorów?
22.06.2019

Ktokolwiek przejmie drużynę po Maurizio Sarrim, czeka go nieziemsko trudne zadanie. Największym problemem będzie oczywiście podtrzymany zakaz transferowy, który wyklucza sprzedaż jakichkolwiek piłkarzy z pierwszego składu z wyjątkiem Edena Hazarda. Czy władze „The Blues” wraz z menedżerem będą jednak w stanie zatrzymać niezadowolonych zawodników?

W następnym tygodniu klub z Londynu ma zamiar jeszcze bardziej przybliżyć się do zakontraktowania Franka Lamparda. Pierwszym zadaniem Anglika ma być podjęcie decyzji w sprawie przyszłości Marcosa Alonso oraz Davide Zappacosty.

Dwaj boczni obrońcy, zgodnie z informacjami Matta Lawa z „Telegraph” są sfrustrowani ostatnim sezonem w Chelsea i chcą wrócić do rodzinnego kraju. Alonso może liczyć przede wszystkim na ofertę z Atletico Madryt, w którym to Diego Simeone po odejściu Filipe Luisa, Juanfrana oraz Lucasa Hernandeza będzie szukał wzmocnień w tej strefie boiska. Z kolei Zappacosta opuścić Anglię miał zamiar już rok temu, ale wówczas Lazio nie mogło dojść do porozumienia w sprawie kwoty odstępnego za Włocha.

Obecnie Lampard nadal znajduje się na wakacjach, a jego zatrudnienie ma zostać sfinalizowanie dopiero w kolejnym tygodniu. Chęć odejścia dwóch wspomnianych zawodników, sprzedaż do Torino wychowanka Ola Ainy oraz kontuzja Reecego Jamesa, sprawia, że nowego szkoleniowca Chelsea czeka ekstremalnie trudne lato.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

typy dnia
kurs 2.00
PSG – Lille
Obie strzelą
TAK
kurs 2.22
Borussia Dortmund – Paderborn
gole gospodarzy 3,5
+
kurs 1.59
Union Berlin – Borussia Moenchengladbach
obie drużyny strzelą gola
TAK
kurs 2.75
Lyon - Nice
Zwycięzca
X2
1000PLN
Oferta VIP!
GRAMGRUBO