Roy Keane opuszcza Nottingham Forest. Czas na inne wyzwanie?
23.06.2019

Gdzie Martin O’Neill, tam Roy Keane. Przynajmniej tak wyglądała sytuacja przez ostatnie lata. Obaj panowie pracowali razem w kadrze Irlandii oraz Nottingham Forrest. Wygląda jednak na to, że legenda “Czerwonych Diabłów” zamierza zrobić ważny krok w swojej trenerskiej karierze.

Roy Keane dołączył do Nottingham Forest pod koniec stycznia 2019 roku. Taki ruch nie był wielkim zaskoczeniem, gdyż kilkanaście dni wcześniej drużynę objął Martin O’Neill. Trener zespołu sprowadził Keane’a jako swojego asystenta.

Przygoda Roya z klubem nie trwała jednak długo. Nottingham Forest za pośrednictwem swojej strony poinformowało o odejściu Keane’a. Sam Irlandczyk postanowił powiedzieć kilka słów na temat zmian – Praca z Martinem w ostatnich latach była niesamowitym doświadczeniem, jednym z lepszych w moim futbolu. Mowa zarówno o karierze piłkarza, jak i trenera. Chciałbym mu za to specjalnie podziękować.

Mówi się, że Roy Keane ponownie spróbuje poprowadzić drużynę jako pierwszy szkoleniowiec. Ostatni raz, 47-latek był trenerem Ipswich. Klub zwolnił Irlandczyka z powodu niezadowalających wyników na początku stycznia 2011 roku.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!