Najlepsza jedenastka wolnych zawodników. Gorące nazwiska do wzięcia!
25.06.2019

W czasach zdominowanych przez wielkie pieniądze często wydaje się, że w celu pozyskania wartościowego zawodnika trzeba wyłożyć naprawdę duże kwoty. Na szczęście niemal ćwierć wieku temu powstało prawo Bosmanna, dzięki któremu wygasające kontrakty są dla wielu kuszącą opcją.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

“Wolny agent” – tak określa się zawodników bez klubu, którzy albo nie zdecydowali się przedłużyć swoich umów z poprzednimi pracodawcami, albo nie zostało im to zaproponowane. Co roku w taki sposób barwy zmienia wielu zawodników, czasem nawet tych z naprawdę górnej półki.

Nie inaczej jest w tym roku. Wielu dość wiekowych, choć wciąż przydatnych graczy rozważa oferty od zainteresowanych klubów (część z nich już znalazła nowych pracodawców). Zestawiając teoretycznie najlepszą jedenastkę, powstała drużyna prezentuje się naprawdę okazale. Jak wygląda?

Buffon – Filipe Luis, Cahill, Vermaelen, Dani Alves – Ribery, Rabiot, Ander Herrera – Welbeck, Kruse, Robben. Jak w każdym zespole, nie można zapomnieć o rezerwowych. Wśród nich znaleźliby się (kolejno według formacji) Ochoa, Zapata, Alberto Moreno, Nasri, Radoja, Iturraspe, Llorente, Sturridge czy Balotelli. Trener? Choćby Jose Mourinho lub Rafa Benitez…

Jak myślicie, na ile byłoby stać taką jedenastkę i zmienników?

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO