GIGANTYCZNA oferta dla Bale’a. Co na to Real Madryt?
10.07.2019

Chęć pozbycia się Garetha Bale’a przez Real Madryt można nazwać już tajemnicą poliszynela. Walijczyk od kilku miesięcy jest wypychany z Madrytu niemalże siłą, ale póki co brakowało chętnego na zakup 29-latka.

Do czasu. Hiszpańskie media informują bowiem o gigantycznej ofercie dla skrzydłowego z Chin. Bale miałby w ekipie z Chinese Super League pobierać ponad milion funtów tygodniowo brutto. Wszystko zatem wyglądało wspaniale. Dlaczego ta oferta została zatem odrzucona?

Haczyk leżał w kwocie odstępnego, a raczej jej braku, ponieważ chiński klub marzył o zakupie reprezentanta Walii na zasadzie wolnego transferu. Na takie warunki Real nie mógł oczywiście przystać, podobnie jak miało to miejsce kilka tygodni temu z Sergio Ramosem.

Ekipa z Madrytu musi zatem szukać szczęścia zupełnie gdzie indziej. Póki co brakuje jakiegokolwiek klubu na horyzoncie, który spełni żądania finansowe Realu, zawodnika oraz jego agenta. Aktualnie Bale dołączył do zespołu, który przygotowuje się do przedsezonowego tournée i nic na to nie wskazuje, że jego sytuacja w najbliższych dniach ulegnie zmianie. Kibice muszą zatem pozostać cierpliwi.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO