Barcelona zbiera na transfer Neymara. Z klubu odejdzie trzech kolejnych piłkarzy?
04.08.2019

Odejście Malcoma ma być zaledwie początkiem wielkiej wyprzedaży w Barcelonie. Klub z Camp Nou planuje już transfery kolejnych piłkarzy. Celem jest oczywiście zebranie funduszy na Neymara.

Obecne lato zostało zdominowane przez plotki związane z powrotem Brazylijczyka do PSG. Zakup Antoine’a Griezmanna sprawił jednak, że mistrz Hiszpanii nie posiada odpowiednich funduszy na przeprowadzenie tej transakcji. Głównie dlatego Barcelona krok po kroku ma zamiar zebrać kwotę w okolicach 200 milionów euro.

Pierwszą „ofiarą” został Malcom. Brazylijczyk trafił do Zenitu za 45 milionów euro. Jego śladem mogą podążyć inni piłkarze, tacy jak Rafinha, Philippe Coutinho oraz Ivan Rakitić. Tego drugiego Barcelona rzekomo zaoferowała Arsenalowi w ramach rocznego wypożyczenia, ale „Kanonierzy” odrzucili tę ofertę.

„Duma Katalonii” ma nadzieję, że uda im się dokonać transferu Neymara przed zamknięciem transferowego okienka. 27-latek powrócił do treningów z PSG, ale nadal nie wziął udziału w żadnym meczu przygotowawczym. Piłkarz nadal czeka na rozwiązanie sytuacji, lecz napięta relacja na linii Paryż – Barcelona na pewno nie ułatwia tych negocjacji.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO