Daniel Sturridge blisko nowego klubu. Dość zaskakujący wybór Anglika!
15.08.2019

Na papierze, Daniel Sturridge powinien być łakomym kąskiem dla wielu europejskich klubów. Anglik ma bowiem w swoim CV występy w takich drużynach jak Manchester City, Chelsea oraz Liverpool. Mimo to, 29-letni napastnik nadal nie związał się z nowym zespołem. Według ostatnich doniesień mediów, Sturridge jest już jednak bliski podpisania umowy. Wybór zawodnika może nieco zaskoczyć. 

Mając na uwadze rywalizację na pozycji napastnika w Liverpoolu, zarząd “The Reds” nie zdecydował się na przedstawienie Danielowi nowego kontraktu. Tym samym Sturridge opuścił Anfield po zakończeniu sezonu 2018/2019. Niespodziewanie piłkarz dość długo pozostaje bez klubu. Oczywiście być może wynika to z woli samego zawodnika. Jak informował “The Telegraph’, 29-latek otrzymał aż trzynaście propozycji. O piłkarza mają zabiegać zespoły z LaLiga, Serie A, Ligue 1 oraz ligi tureckiej.

Czy rzeczywiście wiele ciekawych drużyn chce Anglika w swoich szeregach? Patrząc na decyzję Sturridge’a, można mieć pewne wątpliwości. Jak informuje bowiem Goal, Daniel Sturridge przybył w środę do Turcji, by podpisać kontrakt z Trabzonsporem. Klub z Trabzonu zajął w zeszłym sezonie czwarte miejsce w lidze tureckiej i obecnie rywalizuje ze Spartą Praga w kwalifikacjach do Ligi Europy.

Według podanego źródła, Sturridge ma podpisać dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok. Umowa z zespołem pozwoli 29-latkowi zarobić 3 miliony euro za sezon.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO