Granada przegięła? Chore ceny wejściówek na mecz z Barceloną
21.09.2019

“Piłka dla kibiców” – między innymi takie ładne hasła przyświecają dzisiejszemu futbolowi. O ile w większości przypadków dostanie się na spotkanie – nawet na najwyższym poziomie – nie jest czymś niemożliwym, o tyle czasem pojawiają się problemy.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Dostępne miejsca to jedno. Często niezwykle atrakcyjne zespoły, które chce oglądać wiele osób, posiadają stadiony niemogące zapewnić wystarczającej liczby miejsc. Mamy także obiekty niemal legendarne, na których dobre miejsca także są “w cenie”. Przykłady? Camp Nou, Bernabeu, Anfield i wiele, wiele innych.

Za obejrzenie topowego zespołu trzeba zapłacić dużo, szczególnie, jeśli te grają na obiektach mniejszych klubów. Świetnie obrazuje to dzisiejszy mecz La Liga, w którym Granada podejmie Barcelonę. Na Estadio Nuevo Los Carmenes może zmieścić się 22 524 kibiców, więc nie tak źle, jak na klub tego formatu. Czy oznacza to większą dostępność i rozsądne ceny wejściówek?

Niekoniecznie. NAJTAŃSZY bilet na spotkanie, które rozpocznie się dziś o 21:00, kosztuje… 110 euro. Biorąc pod uwagę, że nawet na Camp Nou ceny zaczynają się od 55 euro, a za 110 można zobaczyć niezły ligowy mecz z dobrego miejsca, Granada trochę popłynęła. Trzeba to jednak zrozumieć, bo takie ekipy “żyją” z meczów takich jak ten. Nieczęsto mają okazję gościć Messiego i spółkę, więc zyski z dnia meczowego chcą wyżyłować do maksimum.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!