Ciężary Milanu. Jego zawodnik zawieszony na… przyszłe mecze w Europie
21.09.2019

Sezon 2019/2020 jest tym, w którym próżno szukać AC Milan na rozkładówkach wtorkowych, środowych, czy nawet czwartkowych spotkań. Klub z Mediolanu już od dłuższego czasu bezskutecznie bije się o Ligę Mistrzów, jednak znalezienie się w nawet we włoskiem TOP4 okazuje się zbyt trudnym zadaniem.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

“Rossoneri” obecnie nie grają w Europie na własne życzenie, po tym jak sami zaproponowali swoją karę w postaci wykluczenia z rozgrywek Ligi Europy. Po kolejnej już zmianie trenera i ściągnięciu kilku nowych zawodników, w końcu miał zacząć się proces prawdziwej odbudowy klubu, która przyniosłaby przynajmniej wspomniane miejsce w pierwszej czwórce.

Liga Mistrzów jest celem nie tylko sportowym, bo wpływy kolejnych środków są potrzebne do unikania konsekwencji FFP, a co za tym idzie – dalszego rozwoju zespołu. Na ten moment Europa jest niestety wciąż daleko.

“Ciężary” klubu jeśli chodzi o występy na międzynarodowej świetnie oddaje także… najświeższa kara. Otóż Ante Rebić, nowy nabytek Milanu (dwuletnie wypożyczenie z opcją wykupu), został właśnie zawieszony na pięć spotkań Ligi Europy/Ligi Mistrzów. Wszystko za sprawą czerwonej kartki, jaką ujrzał jeszcze w barwach Eintrachtu w meczu ze Strasbourgiem sprzed niespełna miesiąca.

W innych okolicznościach, w nieco innym klubie, Rebić mógłby swoją karę odbyć natychmiastowo. A tak – musi czekać rok i to przy “dobrych wiatrach”, bo przecież wcale nie jest powiedziane, że Milan w Europie zagra.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!