„Jeśli Real zechce, to rozwiążemy tę sytuację w 5 minut”

24.09.2019

Sergio Ramos po raz dziesiąty w swojej karierze znalazł się w najlepszej jedenastce FIFA. Oczywiście tym razem jego wyróżnienie poddano pod sporą dyskusję, ale nikt dziś nie ma wątpliwości, że Hiszpan jest jednym z ważniejszych graczy dla Realu Madryt.

Kapitan „Królewskich” latem poprosił Florentino Pereza, aby ten pozwolił mu odejść do Chin. 33-latek otrzymał bowiem lukratywną ofertę z Azji, którą chciał za wszelką cenę zaakceptować. Ostatecznie prezes Realu przekonał zawodnika do zmiany decyzji i mogliśmy się spodziewać, że wraz z tą decyzją rozmowy na temat nowej umowy pójdą już z górki. Tymczasem nic takiego nie miało ostatecznie miejsca. Obecny kontrakt Ramosa wygasa po kolejnym sezonie. Czy doświadczony obrońca ma nadal tak dużą chęć na pozostanie w stolicy Hiszpanii?

– Nie ma żadnego tematu mojego odejścia. Mam nadal ważny kontrakt z Realem Madryt przez półtora rok. Jeśli mój klub zechce go przedłużyć, to formalności zajmą nam pięć minut – stwierdził zawodnik podczas gali FIFA The Best.

Ramos od jakiegoś czasu nie prezentuje formy sprzed kilku sezonów, lecz nikt nie ma wątpliwości, że jest on kluczową częścią ekipy Zidane’a. Jeśli obie strony dojdą do porozumienia w sprawie przedłużenia jego pobytu na Santiago Bernabeu, to o ofercie z Chin będzie można raz na zawsze zapomnieć.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!