Kolejna bramka Przybyłki w USA. Polak w czołówce klasyfikacji strzelców MLS!
26.09.2019

Kacper Przybyłko od kwietnia tego roku nie przestaje strzelać na boiskach w Stanach Zjednoczonych. Dziś nad ranem Polak trafił 15 bramkę w tym sezonie MLS.

Napastnik Philadelphia Union ustalił wynik spotkania przeciwko San Jose Earthquakes. Polak zapewnił trzy punkty swojej drużynie, która obecnie plasuje się na drugim miejscu w konferencji wschodniej. 26-latek dzięki temu trafieniu utrzymał także piątą lokatę w klasyfikacji strzelców, w której nadal króluje Carlos Vela z 30 trafieniami na koncie.

Najważniejsze spotkania w sezonie oczywiście nadal przez Kacprem. Już za dwie kolejki rozpoczną się play-offy i sądząc po wynikach w fazie zasadniczej, Philadelphia ma ogromne szanse na sprawienie pewnej niespodzianki zespołom, które na papierze wyglądają dużo lepiej i operują większymi budżetami.

Wraz z taką skutecznością natychmiast pojawia się pytanie, czy Przybyłko nie powinien otrzymać szansy w reprezentacji Polski. Do tej pory napastnik grywał tylko w kadrach młodzieżowych, po tym jak odbił się niejako od europejskiego futbolu w niemieckich ligach. Znając jednak Jerzego Brzęczka i jego zdanie o Przemysławie Frankowskim – raczej nie możemy spodziewać się takiego ruchu.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!