Rodrygo Goes… for record! Brazylijczyk pobił wynik samego Beckhama
26.09.2019

Przebudowywany Real Madryt dostarczył nam w ostatnim czasie wiele nowych twarzy w śnieżnobiałych trykotach. Jedni zapewne sprawdzą się nieco lepiej, inni gorzej, jednak trzeba przyznać, że wielu z nich ma duży potencjał.

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Jednym z tych zawodników jest bez wątpienia Rodrygo Goes. Brazylijczyk, młodszy od Viniciusa o pół roku, latem za 45 milionów euro dołączył do drużyny “Królewskich”. Mówiło się o nim, że jest kilka razy lepszy od swojego rodaka, jednak trochę trzeba było poczekać, by móc się o tym choć trochę przekonać.

Rodrygo w końcu zadebiutował w barwach Realu w wygranym 2:0 meczu z Osasuną i trzeba przyznać, że miał wejście smoka. 18-latek już 95 sekund po zameldowaniu się na murawie popisał się świetną akcją i pokonał bramkarza rywali, ustalając wynik spotkania.

Okazuje się, że Rodrygo właśnie został zawodnikiem z najszybszym debiutanckim golem w historii La Liga. Co ciekawe, poprzedni rekord należał do innego byłego gracza “Królewskich” – Davida Beckhama. Anglik w debiucie w 2004 roku przeciwko Betisowi, zdobył bramkę po 124 sekundach.

– Celebracja Bernabéu przy golu? Brak mi słów. To chwila, o której zawsze marzyłem. Od kiedy tutaj przyszedłem, to śniłem o momencie, w którym wchodzę na Bernabéu, a kibice skandują moje nazwisko. Jestem przeszczęśliwy – mówił po meczu uradowany Brazylijczyk. Czy to pierwsza z jego wielu bramek dla “Los Blancos”?

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!