Kolejna kontuzja w Wiśle Kraków. Problemy Kamila Wojtkowskiego

Jednym z największych problemów Wisły Kraków jest wąska kadra. W dodatku podstawowych piłkarzy co chwilę nękają kontuzję. Tym bardziej Macieja Stolarczyka mogą martwić problemy zdrowotne Kamila Wojtkowskiego

21-latek cieszy się sporym zaufaniem ze strony Macieja Stolarczyka. W obecnym sezonie wystąpił w jedenastu spotkaniach, z czego tylko w jednym wszedł z ławki. Opuścił tylko jeden mecz ekstraklasy, przeciwko Pogoni. Do tej pory zdobył jedną bramkę.

Wojtkowski jest również piłkarzem reprezentacji Polski U-21. Został powołany na najbliższe mecze eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Najbliższym rywalami kadry Michniewicza będą Rosja i Serbia. Zawodnik Wisły Kraków mógł liczyć na swój debiut w reprezentacji do lat 21. Jak się okazuje, będzie musiał jeszcze na to poczekać.

Ofensywny pomocnik został odesłany do domu podczas zgrupowania. Powodem jest kontuzja pleców i nie wiadomo, czy to oznacza dłuższą absencję. Jeśli tak, w meczu z Piastem może nie zagrać aż siedmiu zawodników z podstawowego składu. Wśród nich są między innymi Jakub Błaszczykowski, Paweł Brożek i Rafał Janicki. Cóż, powiedzieć, że w Wiśle jest szpital, to za mało.

Fot. YouTube

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO