Austria – Izrael. Typy, kursy

07.10.2019
Ostatnia aktualizacja 9 października, 2019 o 17:00

Pośród drużyn z grupy G każda drużyna może awansować na EURO 2020. Duży ścisk, który powstał po dwóch ostatnich meczach eliminacyjnych, sprawił, że zarówno Austriacy jak i Izraelczycy zrobią wszystko aby awansować na wielki turniej. Austria – Izrael, typy, kursy i fakty o tym meczu znajdziesz w tym tekście.

Austriacy mogą sobie pluć w brodę po ostatnim meczu eliminacji do Euro 2020. Remis na PGE Narodowym skomplikował im drogę do awansu na turniej. Przeciwnicy Polaków pokazali się z naprawdę dobrej strony i na tle naszych reprezentantów wyglądali jak solidna europejska czołówka. W październiku Austriaków czekają kolejne trudne mecze. Na początek starcie z Izraelem, który kilka miesięcy wcześniej wygrał z nimi u siebie 4:2. Prawdziwy pokaz ofensywnych umiejętności zaprezentował Eran Zahavi. 32-letni napastnik strzelił trzy gole, które pozwoliły zachować szanse Izraela na awans.

Wspomniany ofensywny piłkarz w tych eliminacjach ma już na koncie dziewięć trafień, dzięki czemu jest liderem klasyfikacji strzelców. Czwarty w tej tabeli jest Marko Arnautovic. 30-letni napastnik strzelił trzy gole mniej od Zahaviego i to on jest głównym zagrożeniem dla defensywy gości. Arnautovic przed tym sezonem przeniósł się do ligi chińskiej, gdzie również jest skuteczny (cztery gole w siedmiu meczach). Izraelczycy powinni także zwrócić uwagę na Marcela Sabitzera. Ofensywny piłkarz, na co dzień występujący w RB Lipsk, w tych eliminacjach ma już jednego gola oraz dwie asysty. Takim samym dorobkiem może także poszczycić się klubowy kolega Sabitzera – Konrad Laimer.

Austria – Izrael | Typ: obie drużyny strzelą gola – TAK @ 1,93

Austria – Izrael | Typ: powyżej 3 goli @ 2,25

Nie masz jeszcze konta na LV BET? Załóż je z kodem MEGABONUS otrzymując zupełnie za darmo 20 PLN na grę! Kliknij TUTAJ.