Turcja – Albania. Typy, kursy
08.10.2019
Ostatnia aktualizacja 10 października, 2019 o 17:03
kurs 2.13
Turcja – Albania
Liczba goli 2,5
+

Turcja lideruje w grupie H i znajduje się wyżej od Francji czy Islandii. Albania również wciąż liczy się w walce o awans na wielki turniej, jednak jej szanse są znacznie mniejsze. Turcja – Albania: typy i kursy do tego spotkania znajdziesz w tym tekście.

Turcy podnieśli się po porażce 1:2 z Islandią i na ostatnim zgrupowaniu łatwo poradzili sobie wgrywając 1:0 z Andorą i 4:0 z Mołdawią, choć najbardziej niepokoić może ich nieskuteczność w meczu z Andorczykami, gdzie do strzelenia jednej bramki potrzebowali aż dwudziestu siedmiu strzałów. Odpowiedzialność za zdobywanie goli powinni wziąć na siebie liderzy ofensywy i najbardziej rozpoznawalni reprezentanci – klubowy kolega Krzysztofa Piątka, Hakan Calhanoglu i występujący w Evertonie Cenk Tosun. Za zabezpieczenie środka obrony powinna odpowiadać utalentowana dwójka młodych zawodników – Merih Demiral(Juventus) i Caglar Söyüncü(Leicester). W kreowaniu akcji ważna może się za to okazać dwójka zawodników występujących razem w LOSC Lille – Yusufa Yaziciego i Zeki Celika. Selekcjoner Senel Günes ma w czym wybierać, wyrównana kadra i kilku zawodników z europejskiego topu powinno wystarczyć do zapewnienia sobie zwycięstwa. Wynik tego meczu będzie bardzo ważny, ponieważ następne spotkanie Turcja rozegra z mającą tyle samo punktów Francją, a utrata punktów w meczu z Albanią byłaby bardzo kosztowna.

Albańczycy grają w kratkę, przeplatając wygrane mecze, przegranymi. W ostatnim spotkaniu sprawili jednak sporą niespodziankę wygrywając z 4:2 z Islandią, która w przypadku zwycięstwa miałaby tyle samo punktów co Turcja i Francja. Dzięki temu Albania wciąż ma szanse na awans, jednak nie ma już teraz miejsca na pomyłki i każde potknięcie może ich kosztować utratę możliwości dostania się na Mistrzostwa Europy. Największymi gwiazdami są bramkarz Lazio – Thomas Strakosha i lewy obrońca Napoli – Elseid Hysaj, poza nimi większość składu to raczej europejscy średniacy. Dla przykładu w ostatnim meczu z Islandią, ofensywną trójkę stanowili występujący z drugiej lidze tureckiej Sokol Cihalleshi, Rey Manaj grający na zapleczu La Liga i Ledian Memushaj, który występuje w Serie B. Daje to obraz drużyny solidnej, której potrafi wznieść się ponad przeciętność, co pokazała w meczu z Islandią.

Choć nie można przekreślać szans Albańczyków to Turcja będzie zdecydowanym faworytem do wygrania tego spotkania. Obie reprezentacje potrzebują zwycięstwa, dzięki czemu powinniśmy zobaczyć ciekawe spotkanie, które prawdopodobnie zakończy się niewielką wygraną gospodarzy.

Turcja – Albania Typ: 1 @ 1,44
Turcja – Albania Typ: Gole powyżej 2,5 @ 2,13

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce! Kliknij TUTAJ.