Zlatan i dość jednoznaczny wpis. To koniec z wielką piłką?
26.11.2019

Powrót Zlatana Ibrahimovicia do Europy staje się telenowelą. Kiedy już wydaje nam się, że znamy nowe, dość pewne informacje, nagle pojawia się coś co sprawia, że znów czujemy się jakbyśmy błądzili po omacku. Nie inaczej jest tym razem.

Niedawno szef MLS zdradził, że Zlatan Ibrahimović zimą wróci do AC Milan, z którym rzekomo ma już mieć nawet podpisaną umowę. Nieco wcześniej były reprezentant Szwecji postanowił jednak zagrać nam na nosie stwierdzając, że “wraca do Hiszpanii”. To oczywiście okazało się po jakimś czasie jedynie elementem kolejnej kampanii reklamowej.

Dziś, z samego rana, na oficjalnym Instagramie 38-latka pojawił się kolejny krótki filmik, tym razem raczej (przynajmniej tak mogłoby się wydawać) jednoznaczny. Jaki? Otóż Zlatan prezentuje na nim koszulkę pewnego klubu ze swoim nazwiskiem. Tym klubem jest… szwedzkie Hammarby IF.

View this post on Instagram

@hammarbyfotboll

A post shared by Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic) on

– Zlatan jeszcze do nas nie dołączył. Gdyby podpisał umowę, ta informacja pojawiłaby się na naszej stronie internetowej – stwierdził Axel Pershagen, kierownik ds. komunikacji wspomnianego klubu.

Trzeba przyznać, że napastnik doskonale wie, jak drażnić się z kibicami. Kiedy już spokojnie czekaliśmy na oficjalne wieści w sprawie dołączenia do AC Milan, nagle pojawia się takie coś. Pozostaje pytanie, czy Zlatan Ibrahimović faktycznie zrezygnuje z piłki na najwyższym poziomie na rzecz powrotu do ojczyzny, czy kolejny raz mamy do czynienia z jakimś żartem lub reklamą…

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO