Napastnik Legii pójdzie śladami Sebastiana Szymańskiego?

Jarosław Niezgoda znalazł się na celowniku Dinama Moskwa. Według informacji sport.tvp.pl, piłkarz Legii może kosztować rosyjski klub cztery miliony euro.

24-latek ma za sobą udany miesiąc. W każdym z czterech spotkań listopada trafił do siatki. Ex aequo z Christianem Gytkjaerem jest w tej chwili najlepszym strzelcem ekstraklasy, z jedenastoma bramkami na koncie. Potrzebował na to jednak prawie czterystu minut mniej niż Duńczyk.

Pierwsze pogłoski o zainteresowaniu Jarosławem Niezgodą ze wschodu pojawiły się wczoraj. Tajemniczy post na temat tajemniczego chętnego na napastnika wstawił na Twitterze Janekx89.

Dziś wiemy już nieco więcej. Sport.tvp.pl poinformował, że zawodnikiem interesuje się Dinamo Moskwa. W rozmowie z TVP, agent zawodnika, Marek Citko dodał, że Niezgoda znajduje się na celowniku klubów z Rosji, Niemiec, Włoch, Belgii oraz… USA.

Były piłkarz dodał również, że sprzedaż zawodnika jest kwestią oferty. Gdyby napastnik zmienił klub za cztery miliony euro, stałby się czwartym najdroższym piłkarzem w historii Legii. Więcej kosztowali do tej pory Sebastian Szymański (5,5 mln euro do Dinama Moskwa), Łukasz Fabiański (4,35 mln euro do Arsenalu) i Dawid Janczyk (4,2 mln euro do CSKA Moskwa).

Fot. YouTube

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO