Kalendarz adwentowy bukmacherów (16 grudnia)
16.12.2019

Bukmacherzy przygotowali kalendarze adwentowe dla swoich klientów, dzięki którym każdego dnia gracze mogą odbierać prezenty. Nie są to jednak standardowe prezenty w formie słodyczy, ale freebety, bardzo korzystne bonusy czy różnego rodzaju promocje. Sprawdziliśmy, jakie niespodzianki przygotował LV BET, TOTALbet i Ewinner na szesnasty dzień grudnia 2019 roku.

LV BET

Na dzisiaj LV BET przygotował dla swoich graczy 300 PLN bonusu, jeśli gracze dokonają depozytu na swoje konto. Otrzymany prezent będzie można wykorzystać na sporty wirtualne. Co można typować w ramach wirtualnych sportów?

  • piłkę nożną
  • wyścigi chartów
  • wyścigi zaprzęgów konnych
  • tenis
  • wyścigi konne

Minimalna wpłata pozwalająca otrzymać bonus wynosi 20 PLN. Wysokość otrzymanego prezentu wynosi 50 procent z maksymalnie 300 PLN.

Ewinner

Poniedziałek nie musi być nudny, tym bardziej w kalendarzu adwentowym Ewinner. Tym razem bukmacher przygotował quiz dla swoich klientów. Aby go rozwiązać i zdobyć nagrody należy wejść na fanpage Ewinner.

ZAREJESTRUJ SIĘ W EWINNER

TOTALbet

Bukmacher oferuje na poniedziałek freebet, który będzie można wykorzystać w zakładach live. Jak go otrzymać? Należy postawić kupon AKO na zakłady przedmeczowe, na którym muszą znaleźć się minimum cztery zdarzenia za stawkę minimum 100 PLN z kursem pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.20.

Gracze, którzy spełnią warunki promocji otrzymają 25 PLN na zakłady live, który będzie można wykorzystać 16 grudnia z kursem minimalnym 2.00.

ZAREJESTRUJ SIĘ W TOTALbet 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO