Kolejne kradzieże w Hiszpanii. Tym razem ucierpiał Zidane i Semedo

21.12.2019

Kradzieże w domach znanych piłkarzy w Hiszpanii to już niemalże codzienność. W ostatnich latach z tego powodu ucierpiało wielu piłkarzy, a niektóre medale do dziś nie zostały odnalezione. Tym razem ofiarami została rodzina Zinedine’a Zidane’a oraz Nelson Semedo.

Zgodnie z doniesieniami madryckiego dziennika „Marca”, dom obrońcy Barcelony został obrabowany przed środowym El Clasico. Incydent miał miejsce około 14.00 w środowe popołudnie, kiedy reprezentant Portugalii był w hotelu przed starciem z Realem. Z kolei kilka dni temu włamywacze dostali się do domu teściów Zidane’a w Almerii.

W październiku kilku mężczyzn, którzy dokonywali takich przestępstw przede wszystkim w Madrycie zostało zatrzymanych. Jednak jak pokazują najnowsze informacje, to nie była jedyna grupa działająca w ten sposób. Możemy mieć tylko nadzieję, że ten proceder nie przejdzie także na inne kraje z wieloma sukcesami na arenie piłkarskiej.

Niestety w poprzednich miesiącach podobny przypadek spotkał między innymi Thomasa Parteya. Oprócz niego swoją część dobytku tracili tacy gracze jak: Lucas Vazquez, Isco, Karim Benzema, Jordi Alba, Geoffrey Kondogbia, Philippe Coutinho, William Carvahlo, Alvaro Morata, Joaquín, Ezequiel Garay, Kevin-Prince Boateng, Karim Benzema, Ramiro Funes Mori, Arthur, Gabriel Paulista i Gerard Pique.