Real Madryt ściągnie brazylijski talent. “Królewscy” zapłacą 30 milionów za 18-latka!
11.01.2020

W ostatnich latach Real Madryt chętnie spogląda na utalentowanych Brazylijczyków. Do klubu dołączyli tacy gracze jak Vinicius Junior, Rodrygo czy Eder Militao. Grupę piłkarzy z tego kraju powiększy zawodnik Flamengo. 17-letni Reinier tuż po świętowaniu swoich kolejnych urodzin ma podpisać kontrakt z ekipą “Królewskich”. Zespół ze stolicy Hiszpanii zapłaci za ofensywnego piłkarza 30 milionów euro!

Reinier wzbudził zainteresowanie Realu Madryt już jakiś czas temu. Obowiązujące przepisy pozwoliły drużynie Zidane’a prowadzić tylko wstępne rozmowy. Brazylijczyk 19 stycznia skończy 18 lat. Przekroczona bariera wiekowa pozwoli zawodnikowi podpisać kontrakt.

Jak informuje Fabrizio Romano, Real ustalił z Flamengo warunki transferu. Zespół z LaLiga zapłaci za ofensywnego gracza około 30 milionów euro. Reinier przeszedł już potrzebne testy medyczne i zwiąże się umową na pięć lat.

Brazylijczyk ma najpierw trafić do Castilli, gdzie będzie trenować pod okiem Raula. 17-latek nie zadebiutuje w tym sezonie w pierwszej drużynie “Królewskich”, gdyż trzy wolne miejsca dla graczy spoza UE zajmują w klubie Vinicius, Rodrygo oraz Militao.