150 PLN ZAKŁADU BEZ RYZYKA! PEŁNA DOWOLNOŚĆ!

17.01.2020

W rozpoczynający się weekend czeka na nas wiele sportowych atrakcji. Mamy m.in. kontynuację Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn, ciekawe mecze ligowe w piłce nożnej czy też koszykówce. Z tej okazji STS przygotował dla swoich nowych klientów specjalną promocję.

STS po raz kolejny już uruchamia promocję, w której można jedynie zyskać! Jest to ekskluzywny zakład bez ryzyka, w przypadku którego ewentualny zwrot pieniędzy otrzymujesz na konto główne, a nie na bonusowe.

Jakie warunki należy spełnić, by Twój kupon łapał się do promocji?

  1. Oferta skierowana jest do osób, które nie posiadają jeszcze konta na stronie STS.
  2. Należy założyć konto właśnie w STS z kodem promocyjnym GRAMGRUBO i postawić w pełni DOWOLNY kupon (możliwe są kupony SINGIEL lub AKO) do godziny 23:59 w niedzielę.
  3. Zwrot środków odbywać się będzie na koncie głównym, bez konieczności dalszego obrotu przed wypłatą. Maksymalna kwota zwrotu obowiązuje do stawki 150 zł.

Promocja jest zatem naprawdę niesamowicie atrakcyjna, ponieważ nie ma w niej praktycznie jakichkolwiek wymagań. Każdemu życzymy więc szczęścia i chłodnej głowy przy obstawianiu, a także wysokich wygranych!

Pełny regulamin promocji:

  1. Gracz będzie musiał zarejestrować się na stronie STS z kodem promocyjnym GRAMGRUBO.
  2. Zwrot będzie obowiązywał tylko na pierwszy zakład gracza do stawki 150 zł zawarty do niedzieli 19.01.2020 do godziny 23:59
  3. Niezależnie od wysokości stawki pierwszego zakładu obstawionego przez Użytkownika wysokość przyznawanego bonusu ograniczona jest do maksymalnej kwoty 150.00 złotych.
  4. Możliwa jest pełna dowolność kuponów. Muszą być to jedynie zakłady typu prematch.
  5. W przypadku zwrotu środków, gracz będzie mógł je swobodnie wypłacić bez konieczności obrotu.