Parodia drużyny. Gracze PSG świętowali porażkę w Lidze Mistrzów
21.02.2020

Dopiero co pisaliśmy o nie do końca profesjonalnym podejściu i napięciach w paryskiej drużynie, która od lat chce wygrać Champions League. Kilkanaście godzin po tym już dostaliśmy kolejny powód do złapania się za głowę. W pewne rzeczy naprawdę trudno uwierzyć…

Złożone z gwiazd kupionych za setki milionów Paris Saint-Germain, udało się we wtorek do Dortmundu, by zmierzyć się z tamtejszą Borussią. Podopieczni Favre’a są groźną drużyną, ale często mającą duże problemy z organizacją w defensywie. Wydawało się, że goście powinni bezlitośnie to wykorzystać.

Stało się inaczej, a po dublecie rewelacyjnego Erlinga Haalanda to niemiecka drużyna jest bliższa zameldowania się w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Każdy wielki zespół po przegraniu takiego meczu byłby wściekły, rozdrażniony, niezadowolony. Mentalność nie pozwałaby na inne podejście.

W PSG jest inaczej. Podopieczni Thomasa Tuchela korzystając z dnia wolnego, który następował po wspomnianym starciu, postanowili… urządzić sobie imprezę.

Świetna zabawa ofensywnej trójki, czyli Cavaniego, Neymara oraz Icardiego została uwieczniona przez żonę tego ostatniego, która niezbyt rozsądnie udostępniła nagrania w sieci. Na imprezie widziano też m.in. Keylora Navasa i Kyliana Mbappe. – Niektórzy gracze wrócili do swoich domów dopiero o świcie, a potem spali do wieczora, korzystając z wolnego dnia, który zespół otrzymał od trenera – poinformował serwis “Sportmediaset”.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO