Oficjalnie: Aleksandar Rogić już nie jest trenerem Arki

Doniesienia z ostatnich dni się potwierdziły. Aleksandar Rogić podczas konferencji prasowej po meczu z Wisłą Płock pożegnał się z Arką. Jego następcą zostanie prawdopodobnie Leszek Ojrzyński.

Serb pracował w Arce od października. Wówczas przejął znajdujący się w strefie spadkowej zespół po Jacku Zielińskim. Zanim trafił do Gdyni, był trenerem Levadii Tallinn, z którą zdobył Puchar i Superpuchar Estonii.

Choć początkowo wiązano z Rogiciem długofalowe plany, spędził w Arce zaledwie pięć miesięcy. Poprowadził drużynę w 15 meczach. Cztery z nich wygrał, tyle samo zremisował oraz siedmiokrotnie przegrał.

Po raz ostatni poprowadził Arkę w spotkaniu z Wisłą Płock. Gdynianie przegrali na wyjeździe 2:1. Honorową bramkę dla zespołu zdobył w doliczonym czasie Marko Vejinović. Podczas pomeczowej konferencji Aleksandar Rogić oficjalnie pożegnał się z klubem.

Według pogłosek, jego miejsce ma zająć Leszek Ojrzyński. Trener pracował w Gdyni w latach 2017-18 i zdobył z zespołem Puchar i Superpuchar Polski.

Fot. YouTube/Arka Gdynia

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO