Kolejny kluczowy zawodnik Legii opuści klub?!
11.03.2020

Latem z Legią może pożegnać się kilku graczy. Dogadany jest już transfer Radosława Majeckiego do AS Monaco, w kolejce czeka już Michał Karbownik oraz Mateusz Wieteska, a także jak się okazuje Marko Vesović. Czarnogórcem zainteresowanie wykazuje Panathinaikos.

Obrońca w tym sezonie regularnie występuje u Aleksandara Vukovicia i jest jedną z jaśniejszych postaci warszawskiej drużyny. Nic zatem dziwnego, że 28-letni zawodnik chce wykonać kolejny krok w swojej karierze. Według informacji greckiego „SportDay”, jego agenci już szukają sposobu na przenosiny gracza w letnim okienku transferowym.

Zespół prowadzony przez Georgiosa Donisa przygotowuje się powoli na odejście Mattiasa Johanssona, któremu latem wygasa kontrakt z klubem. Vesovic jest brany zatem pod uwagę jako następca Szweda na pozycji prawego defensora. Dziennikarze donoszą, że piłkarz nie widzi już dla siebie miejsca w Legii i chciałby spróbować swoich sił w lepszej drużynie na arenie europejskiej.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Takie informacje nie są pozytywne dla fanów „Wojskowych”. Oprócz straty Majeckiego oraz możliwych transferów Karbownika, Wieteski, Antolicia czy Kante nie wygląda to najlepiej.

Dla Legii byłby to kolejny interes dogadany z Panathinaikosem. Podczas zimowego okienka do Grecji trafił bowiem Dominik Nagy.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO