Tym razem bez fake newsów – legendy Manchesteru United dołączają do walki z koronawirusem
19.03.2020

Epidemia koronawirusa nie jest błahą sprawą i coraz więcej osób na szczęście zdaje sobie z tego sprawę. Choć do idealnej sytuacji wciąż bardzo daleko, można odnieść wrażenie, że świadomość społeczna z dnia na dzień nieco się zwiększa. Pomóc w tym mogą z pewnością także znane osobistości…

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że Cristiano Ronaldo postanowił przekształcić swoje hotele w Portugalii na tymczasowe szpitale, w których opłaci pensję wszystkich pracowników, a osoby potrzebujące otrzymają bezpłatną pomoc. Piękne, ale jednak okazało się, że informacja wypuszczona przez osobę z bliskiego otoczenia “CR7” okazała się fałszywa.

Tym razem na szczęście doczekaliśmy się równie pięknego gestu, a co najważniejsze – oficjalnie potwierdzonego u samego źródła. Wszystko za sprawą legend Manchesteru United, Gary’ego Neville’a i Ryana Giggsa.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Były obrońca “Czerwonych Diabłów” przekazał na nagraniu, że dwa ekskluzywne hotele (The Stock Exchange i Hotel Football), którymi współwłaścicielami są wspomniani panowie, zostaną udostępnione pracownikom służby zdrowia.

– Jeszcze przed weekendem zamkniemy nasze hotele, a 176 łóżek zajmą pracownicy służby zdrowia. Będą oni mogli pozostać w nich bez żadnych kosztów w trakcie najbliższych kilku miesięcy, kiedy będą potrzebować izolacji z dala od członków rodziny – przekazał Anglik.

To druga taka oficjalna akcja (niebędąca fake newsem). Wcześniej na podobny gest zdecydował się właściciel Chelsea, Roman Abramowicz.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO