Wojciech Szczęsny z jasnym przekazem – “Sytuacja finansowa to problem innych”
23.03.2020

Zawieszenie rozgrywek w europejskich ligach powoduje, iż wiele zespołów może znaleźć się w nieciekawej sytuacji. Wydaje się, że kluby z większymi możliwościami finansowymi sobie poradzą. W szczególności, że zawodnicy nie powinni specjalnie przeciwstawiać się obniżce zarobków. Tak twierdzi Wojciech Szczęsny. 

We Włoszech sytuacja wygląda bardzo źle. Biorąc pod uwagę statystyki w Europie, to właśnie na Półwyspie Apenińskim występuje największa liczba zachorowań. Niemożliwa jest zatem jakakolwiek rywalizacja sportowa. Na wznowienie rozgrywek cierpliwie czekają włoskie ekipy, w tym Juventus, w którym występuje Wojciech Szczęsny.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Polski bramkarz był gościem programu “Misja Futbol”. Golkiper turyńskiej ekipy odniósł się do ewentualnej redukcji płac, która może nastąpić w drużynie – Sytuacje finansowe to jest problem innych. Umówmy się, że dla zawodników na naszym poziomie finansowym, to jakiekolwiek konsekwencje i utrata części zarobków nie byłaby problemem. Cokolwiek nam będzie zaproponowane, to zaakceptujemy. 

W ekipie “Starej Damy” trzech zawodników zakażonych jest koronawirusem. Po Daniele Ruganim, który był pierwszym graczem z pozytywnym testem, taki sam wynik wskazały testy Blaise’a Matuidiego oraz Paolo Dybali.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO