GKS Bełchatów zmaga się z poważnymi problemami finansowymi. Piłkarze nie otrzymują pieniędzy
02.05.2020

Bardzo nieciekawie wygląda sytuacja w GKS-ie Bełchatów. Piłkarze od kilku miesięcy notorycznie  nie otrzymują przysługującego wynagrodzenia. W ostatnim czasie, finanse klubu są na jeszcze gorszym poziomie. W związku z tym, zawodnicy zaczęli składać wezwania do zapłaty.

Kłopoty związane z brakiem pieniędzy są efektem ograniczeń spółki PGE, która znacząca zredukowała sponsoring. GKS Bełchatów nie otrzymuje środków, dlatego klub nie jest w stanie wypłacać pensji zawodnikom.

Według informacji “Weszło”, piłkarze w ostatnim czasie otrzymali wynagrodzenie tylko za styczeń. Co więcej, nie była to pełna pensja, tylko 40%. Pieniędzy za luty, marzec i kwiecień nie ma i najprawdopodobniej nie będzie.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Nad zawodnikami GKS-u wisi widmo gry do końca sezonu bez wynagrodzenia. Dlatego też, piłkarze zaczęli składać wezwania do zapłaty. Można przypuszczać, że wkrótce kilku graczy rozstanie się z zespołem.

GKS Bełchatów plasuje się obecnie na piętnastym miejscu w Fortuna 1 liga. Przewaga drużyny nad strefą spadkową wynosi zaledwie dwa punkty. Przy trudnej sytuacji finansowej, wznowienie rozgrywek może oznaczać grę w niższej klasie podczas kolejnego sezonu.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO