Arka Gdynia – Wisła Kraków. Typy, kursy (14.06.2020)
14.06.2020

Choć kwestia podziału drużyn na grupy jest już przesądzona, to 30. kolejka PKO BP Ekstraklasy powinna dostarczyć nam sporo emocji. Ciekawie zapowiada się starcie w dolnej części tabeli. Arka Gdynia podejmie na własnym obiekcie Wisłę Kraków.

Arka Gdynia – Wisła Kraków zapowiedź (niedziela 18:00)

Po wielkich zmianach w Gdyni, Arka walczy o utrzymanie w ekstraklasie. Już pierwszy mecz pod wodzą nowego szkoleniowca dawał nadzieję, iż drużyna nie złoży broni. Pierwsze zwycięstwo z Arką, Ireneusz Mamrot zanotował dość szybko. Zespół wygrał na własnym obiekcie ze Śląskiem, dając sygnał, iż klub będzie walczyć o swój byt w PKO BP Ekstraklasie.

Problem w tym, że systematycznie punkty zbiera Korona Kielce. Po dwóch porażkach zwycięstwo zanotowała także “Biała Gwiazda”. Efekt jest taki, że Arka cały czas plasuje się na przedostatnim miejscu w tabeli ze stratą dwóch punktów do kolejnej lokaty.

Ostatni mecz rundy zasadniczej może być dla podopiecznych Mamrota niezwykle kluczowy. Do Gdyni przyjeżdża bowiem Wisła Kraków, czyli aktualnie trzynasty zespół PKO BP Ekstraklasy. Ewentualne zwycięstwo gości może sprawić, iż strata Arki do bezpiecznego miejsce będzie wynosić już dziewięć punktów.

Arka Gdynia – Wisła Kraków kursy bukmacherów

Bukmacherzy mieli problem ze wskazaniem faworyta w tym starciu. Wystarczy powiedzieć, że kurs na zwycięstwo Arki wynosi 2.65, natomiast wygraną Wisły Kraków oceniono na kurs 2.68. Remis w meczu oszacowano na kurs 3.30.

Arka Gdynia – Wisła Kraków typy

Dla obu ekip każdy punkt jest na wagę złota. W związku z tym, nie powinno zabraknąć walki, poświęcenia i emocji, dlatego też w tym spotkaniu rozważymy przede wszystkim bramki.

Arka Gdynia – Wisła Kraków | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki w meczu 1.96 @ BETFAN

Arka Gdynia – Wisła Kraków | Typ: Powyżej 1 bramki, powyżej 3 żółtych kartek, powyżej 8 rzutów rożnych 2.30 @ BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

 

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO