Chelsea zamierza złożyć ofertę za Kaia Havertza

03.07.2020

Po ściągnięciu Hakima Ziyecha oraz Timo Wernera, Chelsea nie zamierza zwalniać tempa. Kolejnym zawodnikiem, który miałby wzmocnić ofensywę „The Blues” jest Kai Havertz. 

Jak informuje „The Telegraph”, Bayer Leverkusen może spodziewać się oferty ze strony angielskiego klubu tuż po ostatnim meczu „Aptekarzy” w sezonie. Nastąpi on w sobotę, kiedy to Bayer zmierzy się w finale Pucharu Niemiec z Bayernem Monachium.

Pół Europy walczy o Havertza

Tajemnicą poliszynela jest fakt, że o względy 21-letniego reprezentanta Niemiec zabiega mnóstwo czołowych europejskich klubów. Najczęściej przewijały się takie nazwy jak Real Madryt czy Bayern. Niedawno do gry wkroczyła jeszcze Chelsea, która zamierza znacząco wzmocnić się przed kolejnymi rozgrywkami.

Świetne statystyki

Od momentu wznowienia rozgrywek Bundesligi, Kai Havertz jest jednym z najlepszych graczy na niemieckich boiskach. W bieżącym sezonie Niemiec strzelił dwanaście bramek. Sześć razy zaliczył również asystę. Kibice i eksperci zachwycają się jego techniką, dokładnymi bezpośrednimi podaniami oraz umiejętnością wbiegnięcia w pole karne rywali z głębi pola.