Manchester United zainteresowany Milanem Skriniarem. Dojdzie do przeprowadzki?
13.07.2020

Ole Gunnar Solskjaer nie ustaje w staraniach nad wzmocnieniem kadry na nowy sezon. Piłkarz Interu Mediolan miałby być podstawowym defensorem Czerwonych Diabłów.

Manchester United ma w tym sezonie problemy z obsadzeniem pozycji stopera. Eksperci w Anglii krytykują za prezentowaną formę Victora Lindelofa oraz Erica Bailly’ego. Trudniejszy do wygryzienia wydaje się być Harry Maguire, który przeszedł z Leicester za kwotę 87 mln euro, jednak reprezentant kraju również nie ustrzegł się poważnych błędów.

Wartościowy stoper

Kandydatem na nowego obrońcę drużyny z Old Trafford jest Milan Skriniar. Według “Tuttosport”, piłkarz Interu Mediolan miałby kosztować ponad 60 mln euro. Słowak znajduje się także w kręgu zainteresowań Manchesteru City oraz Bayernu Monachium.

Trzy lata w Mediolanie

25-latek wystąpił w 27 meczach tego sezonu Serie A, w których zaliczył 2 asysty. Jest 31-krotnym reprezentantem Słowacji. Obecna umowa Skriniara obowiązuje do końca czerwca 2023 roku. Do Mediolanu przyszedł z Sampdorii latem 2017 roku, zapłacono za niego wówczas 34 mln euro.