Kolejny piłkarz wraca na murawę. Paweł Golański wznawia karierę
25.07.2020

Były reprezentant Polski postanowił wrócić do gry na niższym poziomie rozgrywkowym. Będzie w stanie pomóc nowej drużynie?

To już kolejny znany zawodnik, który w ostatnich miesiącach postanowił o swoim powrocie na murawę. Ogłoszenie decyzji obrońcy zbiegło się z powrotem Mirosława Szymkowiaka. Wcześniej w mediach było głośno o transferze Sławomira Peszki.

Dołączy do beniaminka

Jak poinformował portal “PolsatSport.pl”, Paweł Golański zagra w przyszłym sezonie niższej ligi. Były reprezentant Polski związał się LKS-em Różyca, który będzie beniaminkiem grupy łódzkiej klasy okręgowej. Drużyna wywalczyła bezpośredni awans w rozgrywkach 2019/20 Klasy A.

Były kadrowicz

37-latek postanowił zawiesić buty na kołku latem 2017 roku, opuścił wówczas zespół Chojniczanki Chojnice. W swoim ostatnim sezonie wystąpił zaledwie 3 razy na poziomie 1. ligi. W przeszłości występował w takich klubach, jak między innymi  ŁKS Łódź, Korona Kielce, Górnik Zabrze, Steaua Bukareszt, czy ASA Tirgu Mures. Jego bilans w reprezentacji Polski to 14 meczów i 1 bramka. W ostatnim czasie występował w roli eksperta przy okazji rozgrywek Ligi Mistrzów i meczów reprezentacji w stacji Polsat Sport.