Ranking bukmacherów LIVE

27.07.2020
Ostatnia aktualizacja 7 sierpnia, 2020 o 13:14

Zakłady na żywo to druga najważniejsza gałąź bukmacherki po zakładach przedmeczowych. Niedziwne więc, że spora rzesza graczy korzysta z możliwości obstawiania meczów już w ich trakcie. Jest to możliwość złapania wyższych kursów na teoretycznych faworytów. Wszystko dzieje się dynamicznie i gracze z dużym refleksem często cieszą się dużymi wygranymi. Który bukmacher jest najlepszy w kwestii zakładów live? Zapraszamy do naszego rankingu firm bukmacherskich sporządzonego na podstawie naszych obserwacji i doświadczeń z ich ofertą live.

1. miejsce – STS

Zakłady na żywo to wciąż segment zakładów wzajemnych, który nie tylko stale się rozwija, ale także cieszy się sporą popularnością wśród graczy. STS świetnie dostrzega zapotrzebowania rynku i graczy, dlatego bez problemu wciąż ulepsza swoją ofertę dotyczącą zakładów na żywo. Star-Typ Sport ma na daną chwilę najlepszą ofertę dotyczącą typowania w trakcie trwania spotkań o czym świadczą nie tylko wysokie kursy, ale także promocje czy obsługa zakładów na żywo.

Warto także wiedzieć, że to właśnie w STS nowi gracze mogą otrzymać jeden z lepszych bonusów na start. Rozpoczynający w STS grę klienci mogą zdobyć nawet do 1200 złotych na grę w formie bonusu do obrotu, jeśli wpłacą pierwszą kwotę na konto depozytowe. Obrót bonusu także nie jest kwestią zaporową, bowiem kurs zamiany bonusu na środki do gry z konta depozytowego to tylko 1.91.

BONUS OD DEPOZYTU DO 1200 PLN W STS

2. miejsce – Betclic

Drugi stopień podium tym razem przypadł firmie Betclic. Jest to bardzo dobrze znana marka na naszym rynku. Wielu graczy kojarzy się bardzo pozytywnie, więc nie dziwi duże zaufanie obstawiających, którym cieszy się Betclic w Polsce. Bukmacher oferuje przejrzystą ofertę zakładów na żywo z szeroką gamą dyscyplin i spotkań. Nie można zapomnieć o wysokich kursach, które zachęcają do wniesienia zakładów już w trakcie trwania wydarzeń.

W Betclicu możecie wybrać pomiędzy dwoma kodami promocyjnymi. Pierwszy GRAMGRUBO50 daje zakład bez ryzyka do 50zł ze zwrotem na saldo główne. Drugi GRAMGRUBO550 daje zakład bez ryzyka do 550zł ze zwrotem na saldo bonusowe. Oba warianty to świetne opcje i tylko od was zależy, którą z nich wybierzecie.

ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 550 PLN W BETCLIC

3. miejsce – BETFAN

Trzecie miejsce w naszym rankingu bukmacherów live przypadła firmie BETFAN. BETFAN oferuje swoim klientom zakłady bukmacherskie na wysokim poziomie. Mamy tutaj przejrzysty interfejs strony internetowej, łatwość znajdowania interesujących nas zakładów i co najważniejsze szeroką ofertę zakładów na żywo z bardzo dobrymi kursami. Każdy gracz zainteresowany zakładami live znajdzie coś dla siebie, a następnie będzie miał możliwość płynnego śledzenia wyniku rozgrywki.

Zakładając konto w BETFAN z kodem promocyjnym GRAMGRUBO można liczyć na bonus powitalny 3 000zł, zakład bez ryzyka 100zł oraz grę bez podatku.

BONUS OD DEPOZYTU DO 3000 PLN + GRA BEZ PODATKU W BETFAN

4. miejsce -TOTALbet

Pierwsze miejsce za podium dzierży TOTALbet. Wygląd strony może kojarzyć się pozytywnie, zachęca wręcz do sprawdzenia oferty bukmachera. Jeżeli już trafimy do zakładów na żywo to znajdziemy tam dużo różnorodnych spotkań, od piłki nożnej w czołowych ligach po niszowe rozgrywki tenisa stołowego na drugim końcu świata. Wybór jest spory, a kursy zadowalające, więc oferta zakładów na żywo w TOTALbet jest z pewnością godna polecenia.

W TOTALbet z wykorzystaniem kodu GRAMGRUBO przy rejestracji można liczyć na powiększony freebet 30+20zł. Dzięki wykorzystaniu kodu promocyjnego można liczyć na zwiększenie standardowego freebetu na start z 30 do 50zł.

BONUS OD DEPOZYTU DO 5000 PLN + 40 PLN FREEBET

5. miejsce – Totolotek

Na piątym miejscu naszego zestawienia znalazł się Totolotek. Jest to jedna z najbardziej kojarzonych z bukmacherką marek
w naszym kraju. Nie dziwi więc, że w Totolotku znajdziemy bardzo dobrą ofertę zakładów live. Przejrzysta strona z pełną ofertą na żywo, duża liczba oferowanych meczów oraz duża liczba zakładów na każde zdarzenie z ciekawymi kursami. To cechuje zakłady na żywo w Totolotku i szukając bukmachera do gry live warto odwiedzić właśnie tego bukmachera.

BONUS OD DEPOZYTU DO 500 PLN W TOTOLOTKU