Premier League: Chelsea dołącza do walki o podpis Sergio Reguilóna
03.08.2020

“Sky Sports” poinformowało o tym, że Chelsea dołącza do wyścigu o podpis Sergio Reguilóna, który ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Sevilli.

Sergio Reguilón od pewnego czasu łączony jest z kolejnymi klubami. Faworytem do pozyskania hiszpańskiego obrońcy wydawał się Everton. Jednak jak informuje wspomniane “Sky Sports” o zawodnika mogą powalczyć także włodarze “The Blues”.

Hiszpania

Jak do tej pory lewy obrońca występował w klubach ze swojej ojczyzny. Ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Sevilli, występując w 31 spotkaniach La Liga. Zdobył w nich dwie bramki i zanotował cztery asysty. 23-latek jest wychowankiem Realu Madryt, lecz wydaje się, że jego przyszłość z drużyną “Królewskich” dobiega końca. Piłkarz w ekipie mistrza Hiszpanii musiałby konkurować z Ferlandem Mendym i Marcelo. Stąd nieprzypadkowo donosi się o jego odejściu z zespołu.

Poszukiwana pozycja

Chelsea z pewnością ma zamiar pozyskać lewego obrońcę. Faworytem do obsady tej pozycji był Ben Chilwell, jednak wysoka cena może odstraszyć szefostwo klubu. Sergio Reguilón niewątpliwie okazałby się tańszym wydatkiem.