Premier League: Chelsea dołącza do walki o podpis Sergio Reguilóna
03.08.2020

“Sky Sports” poinformowało o tym, że Chelsea dołącza do wyścigu o podpis Sergio Reguilóna, który ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Sevilli.

Sergio Reguilón od pewnego czasu łączony jest z kolejnymi klubami. Faworytem do pozyskania hiszpańskiego obrońcy wydawał się Everton. Jednak jak informuje wspomniane “Sky Sports” o zawodnika mogą powalczyć także włodarze “The Blues”.

Hiszpania

Jak do tej pory lewy obrońca występował w klubach ze swojej ojczyzny. Ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Sevilli, występując w 31 spotkaniach La Liga. Zdobył w nich dwie bramki i zanotował cztery asysty. 23-latek jest wychowankiem Realu Madryt, lecz wydaje się, że jego przyszłość z drużyną “Królewskich” dobiega końca. Piłkarz w ekipie mistrza Hiszpanii musiałby konkurować z Ferlandem Mendym i Marcelo. Stąd nieprzypadkowo donosi się o jego odejściu z zespołu.

Poszukiwana pozycja

Chelsea z pewnością ma zamiar pozyskać lewego obrońcę. Faworytem do obsady tej pozycji był Ben Chilwell, jednak wysoka cena może odstraszyć szefostwo klubu. Sergio Reguilón niewątpliwie okazałby się tańszym wydatkiem.

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO