Oficjalnie: Brandon Williams z nowym kontraktem w Manchesterze United
04.08.2020

Jak poinformowała oficjalna strona klubu, Brandon Williams podpisał nowy kontrakt z Manchesterem United. Zawodnik związał się umową, która obowiązuje do końca czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia o następny rok. 

Brandon Williams to wychowanek Manchesteru United. Do klubu trafił już w wieku siedmiu lat. Jest reprezentantem Anglii U-20, w której wystąpił w czterech spotkaniach.

Wychowanek

Lewy obrońca jest jednym z dwunastu wychowanków, którzy otrzymali szansę gry w zakończonych niedawno rozgrywkach Premier League. 19-latek wystąpił już w 33 spotkaniach w koszulce Manchesteru United. Zdobył w nich jedną bramkę oraz zanotował dwie asysty.

Sezon

Manchester United miał niesamowitą końcówkę sezonu, czym zdołał zakończyć rozgrywki Premier League na trzeciej pozycji. Przed zespołem prowadzonym przez Ole Gunnara Solskjaera jest jeszcze udział w obecnej edycji Ligi Europy. Drużyna ze stadionu “Old Trafford” z pewnością należy do faworytów całej imprezy. Mecz z LASK Linz zaplanowany jest na 5 sierpnia o godzinie 21:00.