FC Barcelona: Niechlubne osiągnięcie w historii klubu
14.08.2020
Ostatnia aktualizacja 21 sierpnia, 2020 o 00:09

Hitowe starcie pomiędzy FC Barceloną i Bayernu Monachium obfitowała do przerwy w wiele bramek. Większość z nich strzelała jednak zespół ze stolicy “Bawarii”.

W pierwszej połowie drużyna prowadzona przez Quique Setiéna przegrywała aż 1:4. Pierwszy raz w historii klubu FC Barcelona straciła cztery bramki do przerwy w spotkaniu Ligi Mistrzów.

Pierwsza połowa

“Bawarczycy” wyszli na prowadzenie już w czwartej minucie za sprawą Thomas Müllera, który po ładnej akcji z Robertem Lewandowskim trafił do siatki. “Duma Katalonii” chwilę później wyrównała, gdy samobójcze trafienie zaliczył David Alaba. Następnie w pierwszej połowie strzelała już tylko drużyna prowadzona przez Hansa-Dietera Flicka. W 21. minucie Ivan Perišić oddał mocny strzał i pokonał bramkarza rywali. Niedługo potem na listę strzelców wpisał się Serge Gnabry i podwyższył prowadzenie. Ostatnią bramkę w tej części gry zdobył ponownie Thomas Müller.

Druga część gry

Jak do tej pory wynik meczu to 5:2 dla Bayernu Monachium. W drugiej połowie najpierw prowadzenie zmniejszył Luis Suarez po ładnym wymanewrowaniu Jérôme’a Boatenga. Jednak “Bawarczycy” ponownie trafili do siatki za sprawą Joshuy Kimmicha, który wykorzystał podanie od Alphonso Daviesa.

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO