Arkadiusz Milik nie chce przejść do Romy. Polak zdecydowany na transfer do Juventusu
17.08.2020

Roma wyraża duże zainteresowanie pozyskaniem Arkadiusza Milika. Polski napastnik nie podziela jednak entuzjazmu rzymskiego klubu.

Zawodnik Napoli odrzuca możliwość transferu do drużyny ze stolicy Włoch. Milik jest zdecydowany na przenosiny do Juventusu.

Oferta Romy

Według informacji “Corriere dello Sport”, Rzymianie mogą zaoferować za Polaka 20 milionów euro oraz Cengiza Undera. Reprezentant Turcji jest jednym z letnich celów transferowych Napoli. Klub z San Paolo byłby skłonny sprzedać Milika właśnie do Romy, aby nie wzmacniać swojego największego rywala, ekipy Juventusu. Kłopot w tym, że Polak obecnie rozważa przenosiny jedynie do drużyny mistrza Włoch.

Dogadany z Juve

Włoskie media od dawna podają, że Arkadiusz Milik jest dogadany z klubem z Turynu w sprawie indywidualnego kontraktu. Porozumienie muszą teraz osiągnąć kluby, co nie będzie takie łatwe. Pytanie, jak długo “Stara Dama” będzie się starała o Polaka? W przypadku trudnych rozmów z właścicielem Napoli, Aurelio De Laurentiisem, Juventus może zacząć szukać alternatywy dla Milika. Wczoraj media na Półwyspie Apenińskim informowały, że Cristiano Ronaldo namawia włodarzy klubu do zakupu Raula Jimeneza.