Oficjalnie: Adam Radwański nowym zawodnikiem Bruk-Bet Termalica Nieciecza

21.08.2020

Bruk-Bet Termalica Nieciecza poinformowała na oficjalnej stronie internetowej, że nowym zawodnikiem klubu został Adam Radwański. 

Adam Radwański przeszedł do zespołu Bruk-Betu Termalica Nieciecza na zasadzie transferu definitywnego z Widzewa Łódź. W poprzednim sezonie wystąpił w 31 meczach, zdobywając w nich sześć bramek.

Przygoda w Widzewie

Radwański swoją przygodę z łódzkim klubem rozpoczął wiosną 2017 roku, gdy został wypożyczony z Wisły Płock. W kolejnym sezonie zawodnik ponownie był zawodnikiem „czerwono-biało-czerwonych”, wywalczając sobie pierwszy skład. Dobra gra poskutkowała tym, że w styczniu 2018 roku powędrował na wypożyczenie do Rakowa Częstochowa. Spędził tam rok, wracając do drużyny „Nafciarzy”. Wówczas walkę o pozyskanie zawodnika rozpoczął Widzew, tym razem wykupując Radwańskiego z macierzystego klubu.

Kłopoty po awansie

Widzew Łódź zajął w ubiegłym sezonie 2. Ligi drugą pozycję. Tym samym „czerwono-biało-czerwoni” wywalczyli sobie awans do rozgrywek Fortuna 1. Ligi. Jednak po ostatnim przegranym spotkaniu ze Zniczem Pruszków „kibice” tego klubu wyrazili swoje niezadowolenie względem zawodników. Jednym z najbardziej poszkodowanych był właśnie Adam Radwański, który został uderzony w twarz, a z jego nosa ciekła krew.

Fot. Bruk-Bet Termalica Nieciecza