Raków Częstochowa – Legia Warszawa. Typy, kusy (22.08.2020)

Raków Częstochowa czeka w pierwszej kolejce ekstraklasy trudne zadanie – podopieczni Marka Papszuna zmierzą się w Bełchatowie z Legią. Czy uda im się sprawić niespodziankę?

Raków Częstochowa – Legia Warszawa zapowiedź

Drużyna z Częstochowy była jedną z tych, które w czasie przerwy między sezonami rozgrywały mecze towarzyskie. Podopieczni Marka Papszuna rozgromili Koronę (5:0) i Wigry (4:1) oraz zremisowali 1:1 derby ze Skrą.

Tymczasem Legia ma już na koncie mecz Pucharu Polski oraz pojedynek w Lidze Mistrzów z północnoirlandzkim Linfield. W drugim spotkaniu Legioniści nie zachwycili, dlatego możliwe, że obecnie będą chcieli się skupić na najbliższym pucharowym starciu, z cypryjską Omonią. Tym samym Aleksandar Vuković prawdopodobnie postanowi wystawić w tym meczu kilku rezerwowych.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

W poprzednim meczu Raków był dla Legii wymagającym rywalem. Wówczas spotkanie w Bełchatowie zakończyło się remisem 2:2, który wywalczył Petr Schwarz po rzucie karnym. Wcześniej jednak to Legioniści byli górą i wygrali u siebie 3:1. Jak będzie tym razem?

Raków Częstochowa – Legia Warszawa kursy

Prognozy bukmacherów wskazują na to, że podopieczni Aleksandara Vukovicia są tutaj wyraźnymi faworytami. Kurs na zwycięstwo Legii wynosi 1.95, natomiast na triumf Rakowa 4.00. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 3.75.

Raków Częstochowa – Legia Warszawa typy

Prawdopodobnie obie drużyny znajdą w tym pojedynku drogę do bramki. Może tak jak w poprzednich meczach drużyny tego dokonają po przerwie?

Raków – Legia | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.72 BetClic

Raków – Legia | Typ: Obie drużyny strzelą gola w drugiej połowie @3.05 BetClic