Oficjalnie: Jakub Wróbel zawodnikiem PGE FKS Stali Mielec
24.08.2020

PGE FKS Stali Mielec ogłosiła na swojej stronie internetowej, że nowym zawodnikiem zespołu został Jakub Wróbel. Piłkarz podpisał z mieleckim zespołem dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia. 

Stal Mielec kontynuuje swoją ofensywną w letnim oknie transferowym. Tym razem mielecki klub pozyskał Jakuba Wróbla, który poprzednio był zawodnikiem ŁKS-u Łódź, jednak w łódzkim zespole nie zdołał zdobyć gola. Wróbel w barwach Stali Mielec będzie występował z 77 numerem na koszulce.

Cel do osiągnięcia

Kibice Stali Mielec z pewnością przeżywają piękne chwilę. Ich klub awansował w końcu do PKO Ekstraklasy, ba rozegrał już pierwsze spotkanie, w którym zremisował z Wisłą Płock. Mielecki zespół powrócił tym samym na najwyższy szczebel rozgrywkowy po 24 latach nieobecności. Niewątpliwie zadaniem nadrzędnym Stali Mielec będzie utrzymanie na tym poziomie i wydaje się to realnym celem, ponieważ z powodu reformy rozgrywek w sezonie 2020/2021 z PKO Ekstraklasy spadnie tylko jeden zespół.

Wzmocnienia

Stal Mielec dokonał już kilku wzmocnień, które mają pomóc w osiągnięciu tego celu. Wcześniej do klubu trafili Wcześniej do klubu trafili bramkarz Michał Gliwa, obrońcy Kamil Kościelny oraz Marcin Flis, pomocnik Petteri Forsell, Mateusz Matras, a także napastnicy Paweł Tomczyk, Łukasz Zjawiński. Niewątpliwie te transfery mogą budzić uznanie, mając na uwadze, że mielecki klub przystąpił do tego sezonu jako beniaminek.

Fot. PGE FKS Stal Mielec

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO