Dynamo Mińsk – Piast Gliwice. Typy, kursy (27.08.2020)
27.08.2020

Walkę o grę w Lidze Europy rozpoczyna Piast Gliwice. Pierwszym rywalem polskiej ekipy w eliminacjach jest Dynamo Mińsk. Doświadczenie przemawia za drużyną z Białorusi.

Dynamo Mińsk – Piast Gliwice zapowiedź (czwartek, 17:00)

Po losowaniu par, sympatycy Piasta mogli mieć mieszane uczucia. Z jednej strony, zespół z Gliwice nie trafił na tak wymagającego rywala, jak Cracovia (drużyna Probierza zmierzy się z Malmo). Z drugiej strony, Dynamo Mińsk na pewno nie jest zespołem, który można lekceważyć.

Ekipa z Białorusi w ostatnich latach regularnie uczestniczyła w eliminacjach do Ligi Europy. Najlepszy wynik klubu na przestrzeni ostatnich pięciu latach przypada na rozgrywki 2015/2016. Drużynie udało się bowiem wygrać ostatni dwumecz eliminacji, pokonując Rb Salzburg. Dynamo zakończyło swoją przygodę na fazie grupowej, w której zespół rywalizował z Rapidem Wiedeń, Viktorią Pilzno oraz Villarreal.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Historia gry Piasta w europejskich pucharach jest znacznie krótsza. W związku z mistrzostwem polski w sezonie 2018/2019, podopieczni Waldemara Fornalika uczestniczyli w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów podczas kampanii 2019/2020. Przygoda z tym prestiżowymi rozgrywkami skończyła się na pierwszej rundzie eliminacyjnej. Następnie, polski klub przegrał dwumecz z Rygą w kwalifikacjach do LE.

Dynamo Mińsk – Piast Gliwice kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Piast Gliwice. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.60. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.05. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 2.95.

Dynamo Mińsk – Piast Gliwice typy

Choć wszyscy jednogłośnie kibicują polskim drużyną w europejskich pucharach, to na Piast Gliwice czeka niewątpliwie trudne zadanie. Zakładamy, że będziemy świadkami wyrównanej potyczki.

Dynamo Mińsk – Piast Gliwice | Typ: Obie drużyny strzelą gola 2.05 @ Betlcic

Dynamo Mińsk – Piast Gliwice | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 2.70 @ Betclic