Michał Kucharczyk o Aleksandarze Vukoviciu: “Nie chcę rozmawiać o tym człowieku!”
31.10.2020

Michał Kucharczyk udzielił wywiadu dla portalu interia.pl. W jednym z pytań został poruszony wątek dotyczący Aleksandara Vukovicia. Były zawodnik Legii Warszawa nie chciał jednak wdawać się w dyskusję na temat serbskiego trenera. 

“Mógłbym powiedzieć kilka słów za dużo”

Skrzydłowy Pogoni Szczecin nie darzy Aleksandara Vukovicia zbyt wielką sympatią. To właśnie były szkoleniowiec obecnych mistrzów Polski był pomysłodawcą odejścia Kucharczyka z klubu. Po dziesięciu latach spędzonych w stolicy, piłkarz trafił do rosyjskiej ekstraklasy, podpisując kontrakt z Uralem Jekaterynburg.

– Od razu utnę ten temat. Nie chcę rozmawiać o tym człowieku! – oświadczył Kucharczyk w rozmowie z Interią. Wrzuciłem takiego posta krótko po zwolnieniu Vukovicia. Ale tak jak powiedziałem – naprawdę nie chcę rozmawiać o tej sytuacji. Mógłbym powiedzieć kilka słów za dużo, a jest mi to do niczego niepotrzebne – zakończył piłkarz Pogoni Szczecin.

Szereg trofeów z Legią

Michał Kucharczyk w barwach Legii Warszawa aż pięciokrotnie zostawał mistrzem Polski. Sześciokrotnie zdobywał natomiast krajowy puchar. W sezonie 2016/17 wraz z “Wojskowymi” awansował do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Rozegrał tam cztery spotkania, zdobywając jedną bramkę.