Walia – USA. Typy, kursy (12.11.2020)
12.11.2020

Reprezentacja Stanów Zjednoczonych w czwartek rozegra swój pierwszy mecz od ponad dziewięciu miesięcy. Rywalem USA w ramach starcia towarzyskiego będzie Walia.

Walia – USA zapowiedź (czwartek, 20:45)

Dla Walijczyków potyczka z USA jest całkiem dobrym testem przed spotkaniami w Lidze Narodów. Walia zmierzy się w listopadzie z Irlandią oraz Finlandią. Po czterech kolejkach, reprezentacja z Wysp zajmuje pierwsze miejsce w swojej grupie z przewagą jednego punktu nad Finlandią. To właśnie ze skandynawską kadrą, Walijczycy powalczą o pierwszą lokatę na koniec rozgrywek, która pozwoli cieszyć się awansem do dywizji A.

Reprezentacja USA wraca do gry po dziewięciu miesiącach przerwy. W wyniku pandemii, Stany Zjednoczone nie rozegrały przez dłuższy czas ani jednego spotkania. Ostatnia potyczka USA miała miejsce na początku lutego. W meczu towarzyskim, piłkarze ze Stanów Zjednoczonych wygrali z Kostaryką 1:0.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

W trakcie listopadowej przerwy reprezentacyjnej, USA rozegra jeszcze jedno spotkanie. Kadra zmierzy się z Panamą.

Walia – USA kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Walia. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.55. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.10. Triumf USA bukmacherzy ocenili na kurs 3.00.

Walia – USA typy

Dla obu reprezentacji czwartkowe spotkanie będzie bardzo dobrym testem. Walia przygotowuje się do meczów Ligi Narodów, natomiast USA rozegra pierwsze spotkanie po dłuższej przerwie. Trudno zatem wskazać zwycięzcę rywalizacji, dlatego skłaniamy się w kierunku goli.

Walia – USA | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.92 @ Betclic 

Walia – USA | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 2.47 @ Betclic