SC Braga – Leicester City. Typy, kursy (26.11.2020)

SC Braga w czwartej kolejce fazy grupowej Ligi Europy zmierzy się u siebie z Leicester. Czy gospodarze zatrzymają podopiecznych Brendana Rodgersa?

SC Braga – Leicester City zapowiedź

Po trzech kolejkach fazy grupowej Ligi Europy Braga zajmuje drugie miejsce, z sześcioma punktami na koncie, dzięki zwycięstwom z Zorią Ługańsk i AEK Ateny. Warto dodać, że zespół ostatnio nieźle spisuje się również w lidze, gdzie aktualnie znajduje się również na drugiej pozycji, ustępując tylko Sportingowi.

Tymczasem seria “Lisów” w poprzedniej kolejce Premier League została zatrzymana przez Liverpool. Podopieczni Brendana Rodgersa ulegli bowiem mistrzom Anglii 0:3 na wyjeździe. Za to w grupie Ligi Europy drużyna zajmuje pierwsze miejsce, z kompletem punktów.

Poprzednie starcie zespołów zakończyło się nokautem. “Lisy” wygrały bowiem aż 4:0, a bohaterem okazał się Kelechi Iheanacho, który zdobył dwa gole i zaliczył asystę. Jak będzie tym razem?

SC Braga – Leicester City kursy

Zdaniem bukmacherów, trzy punkty w tym pojedynku powinni wywalczyć gospodarze. Ich szanse na zwycięstwo oceniono na kurs 2.15, natomiast gospodarzy na 3.25. Z kolei kurs na remis wynosi 3.60.

SC Braga – Leicester City typy

Portugalczycy u siebie będą bardziej naciskać rywali niż na wyjeździe, dlatego mogą znaleźć drogę do bramki Kaspera Schmeichela. Goście jednak powinni wygrać, co jest równoznaczne z przynajmniej dwiema bramkami.

Braga – Leicester | Typ: Obie drużyny strzelą @1.60 STS

Braga – Leicester | Typ: Leicester powyżej 1.5 goli @1.90 STS