Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin. Typy, kursy (27.11.2020)

Górnik Zabrze w piątkowym meczu ekstraklasy podejmie u siebie Pogoń Szczecin. Czy gospodarze po porażce z Piastem wrócą na zwycięską ścieżkę?

Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin zapowiedź

Podopieczni Marcina Brosza ostatnio grają w kratkę, aczkolwiek utrzymują się na ligowym podium. Zabrzanie zajmują trzecie miejsce w lidze, gromadząc 17 punktów. Po reprezentacyjnej przerwie zespół zaliczył jednak porażkę z Piastem (1:2), natomiast wcześniej zremisował ze Śląskiem Wrocław 0:0.

Tymczasem “Portowcy” po raz ostatni przegrali 22 sierpnia w meczu ligowym z Cracovią. Od tamtej pory zespół wygrał cztery mecze, a trzy zakończył remisem. Ostatnio podopieczni Kosty Runjaicia pokonali w Pucharze Polski Wisłę Płock po konkursie rzutów karnych.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

W poprzednim sezonie mecz w Szczecinie zakończył podziałem punktów po remisie 1:1. Z kolei w Zabrzu zdecydowanie wygrali gospodarze (3:1). Czy tym razem zespół Marcina Brosza znowu zatrzyma szczecinian?

Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin kursy

Bukmacherzy widzą w tym pojedynku minimalnie większe szanse gospodarzy. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.55, gości 2.90, natomiast na remis 3.20.

Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin typy

W czterech poprzednich starciach zespołów byliśmy świadkami goli z obu stron, czego można się spodziewać i w piątek. Tymczasem faworytem do zdobycia gola dla gospodarzy jest Jesus Jimenez, który z siedmioma bramkami jest trzeci w ligowej klasyfikacji strzelców. Może w pojedynku z “Portowcami” powiększy swój dorobek?

Górnik – Pogoń | Typ: Obie drużyny strzelą @1.75 Totolotek

Górnik – Pogoń | Typ: Jesus Jimenez strzeli gola @2.70 Totolotek