Getafe CF – Real Valladolid. Typy, kursy (2.01.2021)

Getafe CF w sobotnim meczu podejmie Real Valladolid. Czy podopieczni Pepe Bordalasa rozpoczną rok od zwycięstwa?

Getafe CF – Real Valladolid zapowiedź

Drużyna gospodarzy od początku sezonu spisuje się dość przeciętnie, zaliczając wiele remisów. Zespół prowadzony przez Pepe Bordalasa znajduje się w tej chwili na 14. miejscu w 17 punktami, mając przewagę zaledwie dwóch oczek nad strefą spadkową. Należy podkreślić, że tylko jeden dziewięciu ostatnich ligowych meczów gospodarze zakończyli zwycięstwem.

Tymczasem goście tkwią w strefie spadkowej, gromadząc do tej pory 15 punktów. Ostatnio jednak w Valladolid drużyna funkcjonuje dość przyzwoicie, czego dowodem jest tylko jedna porażka w ostatnich czterech spotkaniach. Na razie jednak zespół wydaje się jednym z kandydatów do spadku.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

W poprzednich rozgrywkach lepsze okazało się Getafe. Podopieczni Pepe Bordalasa u siebie wygrali 2:0, natomiast na wyjeździe zremisowali 1:1. Co więcej, gospodarze u siebie nie przegrali z tym rywalem od 2008 roku. W sobotę przedłużą tę serię?

Getafe CF – Real Valladolid kursy

Według bukmacherów lepsi powinni się tutaj okazać gospodarze. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 2.07, natomiast na triumf gości 4.25. Z kolei szanse na remis ustalono na kurs 3.00.

Getafe CF – Real Valladolid typy

Gospodarze raczej nie błyszczą w ataku, aczkolwiek powinni powalczyć tutaj o trzy punkty. Dlatego jeden gol – nie mniej, nie więcej – z ich strony, wydaje się koniecznością. To jednak goście szukają częściej swoich szans po stałych fragmentach gry, dlatego można oczekiwać ich więcej z ich strony.

Getafe – Valladolid | Typ: Getafe strzeli jednego gola @2.46 BETFAN

Getafe – Valladolid | Typ: Valladolid więcej rzutów rożnych @3.65 BETFAN