Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin. Typy, kursy (28.02.2021)
28.02.2021

Śląsk Wrocław ostatnimi czasy ewidentnie zapomniał jak się wygrywa. Jego niedzielny rywal, Pogoń Szczecin też powoli zdaje się nie pamiętać, jak to jest zdobywać trzy punkty.

Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin zapowiedź

Wrocławie w 2021 roku jeszcze nie zdobyli kompletu „oczek” (cztery mecze bez wygranej). Z zespołu, który znajdował się w grupie pościgowej za pierwszą trójką, powoli stają ligowym średniakiem. Nad 13. w tabeli Wisłą Kraków, gracze ze stolicy Dolnego Śląska mają już tylko cztery punkty przewagi.

Podobny los póki co nie grozi Pogoni, która na wygraną czeka od dwóch spotkań. Widać wyraźnie, że „Portowców” paraliżowała rola lidera, bo ich zła passa rozpoczęła się od momentu objęcia przewodnictwa w tabeli PKO BP Ekstraklasy.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu

We wrześniu, po zaciętym boju, Pogoń wygrała 1:0. Bramkę decydującą o zwycięstwie, Michał Kucharczyk zdobył strzałem z rzutu karnego, w 89. minucie.

Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin typy

Bukmacherzy większe szanse na zwycięstwo dają gościom ze Szczecina (2.28). Triumf Śląska wyceniany jest na 3.15, zaś remis na 3.40.

Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin nasze typy

Jeżeli szukać jakichś pozytywów w przypadku Śląska, to z pewnością takowym będzie fakt, że wrocławianie u siebie w tym sezonie jeszcze nie przegrali. Pogoń jednak poza Szczecinem nie czuje się wyobcowana – w bieżących rozgrywkach na wyjazdach nie przegrała aż siedmiu z dziesięciu gier. I chociażby z tego powodu typujemy, że „Portowcy” powinni kontynuować swoją passę.

Śląsk – Pogoń | Typ: powyżej 2,5 goli na mecz @2.02 Totolotek

Śląsk – Pogoń | Typ: pierwsza bramka w meczu Pogoń @1.83 Totolotek