Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok. Typy, kursy (6.03.2021)

Zagłębie Lubin w tę sobotę zagra u siebie z Jagiellonią. Czy po zwycięstwie z Cracovią podopieczni Martina Seveli wrócą na zwycięską ścieżkę na dłużej?

Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok zapowiedź

“Miedziowi” nieudanie rozpoczęli nowy rok, aczkolwiek ostatni mecz może być dla nich promykiem nadziei. Podopieczni Martina Seveli pokonali 3:2 Cracovię, przerywając swoją passę spotkań bez zwycięstwa. W tej chwili lubinianie znajdują się na siódmym miejscu w tabeli ekstraklasy, gromadząc 26 punktów.

Jedno oczko mniej mają białostoczanie, którzy zajmują obecnie dziewiąte miejsce. Podopieczni Bogdana Zająca mają wiele do poprawy w swojej grze, a ostatnie wyniki raczej ich nie napawają optymizmem. W poprzednich czterech meczach Jaga zdobyła bowiem zaledwie dwa punkty.

“Miedziowi” na razie kontynuują serię pięciu meczów bez porażki w oficjalnych meczach z zespołem z Białegostoku. Co więcej, cztery z nich zakończyły się dla lubinian zdobyciem trzech punktów. Czy tym razem podopieczni Martina Seveli ponownie okażą się lepsi?

Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok kursy

Zdaniem bukmacherów faworytem tego starcia są “Miedziowi”. Szanse na ich triumf oceniono na 2.05, a ich rywali na 3.65. Tymczasem kurs na remis wynosi 3.45.

Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok typy

Po ostatnim spotkaniu wydaje się, że “Miedziowi” powinni wygrać przynajmniej jedną połowę. Poza tym to właśnie zespół Martina Seveli częściej szuka okazji po dośrodkowaniach z narożników boiska.

Zagłębie – Jagiellonia | Typ: Zagłębie wygra przynajmniej jedną połowę @1.54 STS

Zagłębie – Jagiellonia | Typ: Więcej rzutów rożnych Zagłębia @1.65 STS

Fot. screen Canal+Sport